doko

Povstanie a Druhá svetová vojna v spomienkach ich súčasníka

.... Keď som sa otca, dávno po skončení vojny spýtal, prečo nechce o tento štatút požiadať, jeho odpoveď bola asi v tom zmysle, že on vojnu prežil, kým druhí to šťastie nemali a toto, že si cení viac ako papierové výsady....
15.10.2007 00:00:00 | celý článok | kultúra a spoločnosť | Príbehy, postrehy | komentáre: 1

Spomeňme si na nich

... Celé návršie, na ktorom je tento pamätník situovaný zalievalo ranné Slnko a všade bolo cítiť vôňu blízkeho lesa. Čas ako stvorený na duševnú meditáciu...
14.10.2007 08:02:47 | celý článok | kultúra a spoločnosť | Príbehy, postrehy | komentáre: 2

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014